Кафе “Срібні лелеки”

На території рекреаційного комплексу працює кафе "Срібні лелеки". Інтер'єр кафе нагадує гостинну українську оселю. Приміщення розділене на зали, які можуть прийняти як бенкет на 80 чоловік, так і тиху сімейну вечерю на 12 осіб або зустріч колег по бізнесу.

А от для прихильників відпочинку на свіжому повітрі, прямо під відкритим небом, в парковій зоні комплексу, розташовані затишні альтанки для компаній до 6/10/20/30 осіб та тераса.

Меню кафе відображає смаки наших постійних гостей та очікування потенційних відвідувачів. Різноманітні види шашлику, овочі "з димком", широкий вибір салатів та закусок, супи за стародавніми рецептами, страви на мангалі - це мала частка того, що запропонує Вам кафе "Срібні лелеки". Також в меню окремо висвітлені банкетні страви для полегшення Вашого вибору при замовленні вечірок.

Для найменших відвідувачів створене дитяче меню з казковими назвами та оригінальною подачею страв. А смачно поївши, діти зможуть побавитись на майданчику у вигляді корабля і просто побігати на свіжому повітрі.

Крім того, в «Срібних лелеках» Вам запропонують широкий асортимент розливного та пляшкового пива. Для вибагливих клієнтів у нас завжди є свіже живе пиво.

Крім кафе, до послуг наших відвідувачів також ресторан, більярдний зал, винний погріб, кабінет в англійському стилі.

З питань бронювання столиків звертайтесь:
Україна, м.Луцьк, вул. Чорновола, 17
Тел: +38 (0332) 757-999
Моб.: +38 099 625 32 70
E-mail: cafe@leleky.com.ua

Плануєте урочисте святкування?

Відзначте особливу подію в затишній альтанці посеред красивої природи нашого парку

Шукаєте ексклюзивний подарунок?

Замовте авторський торт в ресторані "Срібні лелеки"